Порядок ПРОВЕДЕННЯ АУКЦІОНІВ з продажу необробленої деревини під час воєнного стану.

Аукціони з продажу необробленої деревини проходитимуть в бета версії електронної торгової системи ТОВ «УЕБ» (Української енергетичної біржі) за адресою ets.ueex.com.ua

1. Подача заявок від покупців для участі закінчується не пізніше ніж за 1 (одну) годину до початку торгів.

2. Розрахунки:

2.1. Відміняється сплата гарантійного та реєстраційного внесків.

2.2. Комісія сплачується учасником – переможцем аукціону після проведення торгів: 1% (Біржа – 0.8%, винагорода Агенту – 0.2%).

3. Документообіг:

3.1. Сформоване аукціонне свідоцтво Біржа підписує та направляє продавцеві та переможцеві аукціону через сервіси для обміну електронними документами (M.E.Doc, СОТА, FlyDoc и FREDO) або скан-копію на їх електронні адреси.

3.2. Підписання договору купівлі-продажу між продавцем та переможцем аукціону можливе, в тому числі, і шляхом обміну сторонами підписаних скан-копій договору.

3.3. Продавець підтверджує виконання сторонами умов біржового (аукціонного) свідоцтва, а саме – укладення договору купівлі-продажу шляхом направлення на електронну адресу Біржі листа з наданням сканованої копії договору.

Оголошення про дату і час проведення аукціонів на сайті https://universal.if.ua/.

ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ про продаж з ауціонів необробленої деревини на сайті Ураїнської енергетичної біржі за адресою https://www.ueex.com.ua/auctions/unprocessed-timber/auctions-for-sale-of-untreated-timber/